Ariston

Výnimočnosť spočíva v jednoduchosti použitia a garancii bezpečnosti v oblasti elektrických ohrievačov vody, plynových zásobníkových ohrievačov vody a plynových kotlov.

Značka Ariston (v gréčtine "najlepší") bola vytvorená v roku 1960.

V následujúcich desaťročiach je táto značka spájaná s rôznymi výrobkami z oblasti bielej techniky, ohrievačov vody, vaní, plynových nástenných kotlov a najnovšie taktiež klimatizačných zariadení.

Podoba charakteristického loga Ariston prešla v posledných rokoch niekoľkými úpravami. Symbol domu a komína bol vytvorený zakrátko po vytvorení názvu značky; teraz je tento symbol neoddeliteľným synonymom k menu Ariston. Tento symbol graficky stvárňuje firemnú filozofiu zameranú na vývoj a výrobu zariadení pre zlepšenie kvality a komfortu bývania.

Pobočka pre Českú republiku bola založená v druhej polovici devadesiatych rokov za účelom vytvorenia širokej predajnej a servisnej siete.

Ariston Thermo CZ so sídlom v Prahe zaisťuje distribúciu výrobkov v Českej a Slovenskej republike z centrálneho skladu výrobkov v Budapešti. Zabezpečenie záručného a pozáručného servisu, spoločne s distribúciou náhradných dielov je uskutočňované technickým oddelením v Prahe.

Silná orientácia na zákazníka a jeho potreby, tímový duch a presvedčenie o kvalite výrobkov ARISTON sú charakteristickým znakom prístupu pracovníkov našej kancelárie v Prahe.

zdroj: www.eariston.cz

© 2014 www.elius.sk
Tvorba web stránok a internetových obchodov extraweb.sk