Trubicový solárny kolektor Westech 20-trubíc

Trubicový solárny kolektor Westech 20-trubíc

Značka:Westech
Kód výrobku:
EAN:
Dostupnosť:do 3 dní
Záruka:2 roky

Pre viac informácií alebo kvôli vypracovaniu individuálnej cenovej ponuky volajte na číslo: 0948 039 304

Bezkonkurenčná cena

Vynikajúca kvalita

10-ročná záruka

Vysoko ekonomická prevádzka

Jednoduchá inštalácia

Odskúšané mnoho inštaláciami

Jedná sa o vysoko účinný solárny kolektor s minimálnou 15. ročnou životnosťou. S týmto kolektorom dosiahnete maximálny výkon a trvale najvyššie zisky. Vďaka „suchému napojeniu“ trubíc systému Plug-in (nepriamy ohrev) sa tento kolektor stáva vysoko bezpečný. Solárny kolektor typu „HEAT PIPE“ je uzavretý, čo znamená, že teplonosná kvapalina cirkuluje v zberači kolektoru a necirkuluje v samostatných trubiciach. Jednoduchá a ekonomicky nenáročná výmena trubíc je jednou z mnoho výhod, ktorými disponuje tento kolektor.

Ďalšou veľkou výhodou je , že príma aj difúzne žiarenie, čo znamená, že aj keď je obloha zatiahnutá, systém funguje. Vďaka trubiciam je taktiež schopný primať žiarenie z viacej uhlov, než je tomu u plochých kolektorov. Takto kolektor môže pracovať už od východu až do západu slnka a pohlcovať žiarenie zo všetkých strán, uhľov v odrazu.

Nosná konštrukcia je vyrobená z kvalitného nerezového materiálu INOX, čo zaručuje dlhodobú životnosť bez povrchových ochrán (náteru).Variabilita a nízka hmotnosť jednotlivých dielov kolektoru zaručuje veľmi rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Ako príslušenstvo solárneho kolektoru je upevňovacia nerezová konštrukcia pre rovné strechy, alebo žiarovo pozinkované háky pre inštaláciu na šikmých strechách.

Rozmery kolektoru:

Typ: SP- S58/1800A- 20 – 20 trubíc

Šírka: 1760 mm

Výška: 2000 mm

Typ: SP- S58/1800A-20

Net Absorčná plocha: 1,6 m²

Celková plocha (m2): 3,5 m²

Celková hmotnosť bez náplne: 72 kg

Obsah kvapaliny: 1,2


Možnosť nákupu na splátky
© 2014 www.elius.sk
Tvorba web stránok a internetových obchodov extraweb.sk