Viessmann

Viessmann je technologickým priekopníkom vykurovacieho odvetvia. Individuálne riešenia s efektívnymi systémami pre všetky druhy energií. Vykurovacie systémy s minimálnymi škodlivnami. Pomáha šetriť náklady na vykurovanie a šetrí životné prostredie. Riešenie pre domy, budovy, podnikanie a pre siete centrálneho vykurovania.

Viessmann závody sú jedným z najvýznamnejším výrobcom vykurovacej techniky. Spoločnosť, vedená v tretej generácii Dr. Martinom Viessmanom, bola založená v roku 1917.

Obrat spoločnosti Viessmann predstavuje cca. 1,7 miliardy Euro, zamestnáva 8600 pracovníkov. 60 percent obratu pripadá na export. S 16 závodmi v Nemecku, Francúzsku, Poľsku, Maďarsku, Kanade Rakúsku, Švajčiarsku a Číne, s predajnými organizáciami v Nemecku a ďalších 37 krajinách a 120 obchodnými zastúpeniami na celom svete je spoločnosť Viessmann zameraná skutočne medzinárodne.

Zodpovednosť za životné prostredie a spoločnosť, férovosť pri jednaní s obchodnými partnermi a zamestnancami ako aj snaha o dokonalosť a najvyššiu efektívnosť vo všetkých obchodných procesov predstavujú pre spoločnosť Viessmann ústredné hodnoty.

Viessmann ponúka svojim zákazníkom kompletný program s výkonom od 1,5 kW do 20.000 kW s perfektne zladeným príslušenstvom. Stacionárne ako aj nástenné olejové či plynové vykurovacie kotly, využívajúce nízkoteplotnú a kondenzačnú techniku ako aj regeneratívne energetické systémy ako sú tepelné čerpadlá, solárne systémy a kotly na tuhé palivo. Komponenty regulačnej techniky ako aj dátové komunikácie sú v programe rovnako obsiahnuté ako aj všetky potrebné systémové periférie až po radiátory a podlahové vykurovanie.

zdroj: www.viessmann.sk

© 2014 www.elius.sk
Tvorba web stránok a internetových obchodov extraweb.sk